Menu Zamknij

ERS
W naszej lidze panuje świetna atmosfera i każdy kierowca jest zawsze mile widziany, może również liczyć na wsparcie zarówno od strony administracji jak i kierowców. W lidze ERS możecie brać udział lub obserwować rożne wydarzenia, w których uczestniczymy, często angażując w to społeczność ligi. Wydarzenia, w których braliśmy udział to m.in.: wyścig 12-godzinny Le Mans oraz Wyścigi Międzyligowe, w których zajmowaliśmy najwyższe lokaty. Oczywiście ERS organizuje też własne wydarzenia, np.: luźne wyścigi lub symulacje prawdziwych weekendów wyścigowych F1, tzw. wyścigi 100%. Podczas sezonu możecie liczyć na pełną, zadbaną organizację wyścigów każdego splitu oraz profesjonalną transmisję wraz z komentarzem. Nowoczesna, wzorowana na prawdziwej F1 oprawa graficzna sprawi, że poczujesz się jak kierowca F1. Miejsce w naszej lidze znajdzie każdy, początkujący, jak również zaprawiony w boju wirtualny cosplayer Roberta Kubicy. Zapraszamy!
Discord: https://discord.gg/PfjD5Sf
Twitch: https://www.twitch.tv/esportracingseries


Liga u Klofho
Liga u Klofho jest jedną z najstarszych lig opartych na grach F1 od Codemasters w Polsce. Działamy od 2014 roku i przez te wszystkie lata przez ligę przewinęło się setki rewelacyjnych kierowców. To właśnie tutaj wiele ze znanych wam osobistości rozpoczynało swoją przygodę z ligami F1. Naszym głównym celem są wyrównane i emocjonujące wyścigi oraz danie szansy nowym kierowcom poznać jak działają wyścigi online.
Serwer Discord Ligi u Klofho: https://discord.com/invite/vxGGpHg
Strona internetowa Ligi u Klofho: http://www.ligauklofho.pl/


Ścigałka Online League
SOL to liga łącząca świat simracingu z role-playem. Marzysz by zostać najlepszym kierowcą na świecie? W SOL poczujesz się jak właśnie jeden z nich. Transmitowane wyścigi z elementami fabularnymi, wywiady, personalizowane grafiki i co najważniejsze, dobra zabawa to domena Ścigałki. Chcemy zostać najlepszą ligą w Polsce i mamy nadzieję, że chętnie do nas dołączycie!
Discord: https://discord.gg/nAuGwRN. A jeżeli interesują Cię ligi na platformie Assetto Corsa to zapraszamy do:
SOL DTM: https://discord.gg/kBZWjUY
SOL Formuła A: https://discord.gg/QHzJ8p2
Facebook: https://www.facebook.com/scigalka
Instagram: https://www.instagram.com/scigalkaonlineleague
Twitter: https://twitter.com/scigalka


Sim Sprint Series
Łączymy społeczności wyścigowych gier komputerowych, głównie simracingowych. W swoich ligach zaangażowanych mamy ponad 100 aktywnych kierowców. Wśród nas są osoby zaczynające przygodę z simracingiem oraz osoby, które jeżdżą na naprawdę wysokim poziomie. Niektórzy mogą nas kojarzyć pod starą nazwą Mirko Racing Series. Na podstawie zebranych doświadczeń i analizach staramy się stosować nowe rozwiązania niespotykane w innych ligach. Znajdziecie u nas ligi F1 na PC, ligę Asseto Corsa, ligę Gran Turismo, ligi Dirt/Dirt 2.0 oraz w planach ligi iRacing oraz Asseto Corsa Competizione. Zainteresowanych zapraszamy na:
Stronę SSS: https://simss.pl/
Kanał YouTube: https://simss.pl/youtube
Facebook: https://simss.pl/facebook
Zaproszenie discord: https://discord.com/invite/gVHE7Sf


Robert Kubica Fans League
to liga z ponad dwuletnim doświadczeniem na polskiej scenie simracingowej, co czyni ją jedną z najstarszych lig w Polsce. Liga powstała dzięki fanom Roberta Kubicy i przez ponad dwa lata jednoczy fanów z całej Polski tworząc niepowtarzalną społeczność.
Już jesienią ruszy szósty sezon naszej ligi na grze F1 2020! Co nas czeka? – Najlepsi kierowcy – Profesjonalne transmisje dostarczane przez B&K Studio – 18 rund pełnych emocji – Innowacyjne formaty wyścigów! – Stare, dobre RKFL Nie może cię tu zabraknąć!
Assetto Corsa – Stay tuned!
Zostawiliśmy swój ślad także w grze Project Cars 2 organizując serie wyścigów GT4, oraz Across the Globe Series w której kierowcy mogli sprawdzić się w szerokim świecie motorsportu, przyszłe rozgrywki planowane są na zimę.
Liga „Back to 60’s” to liga Dirt Rally 2.0 z elementami RolePlay. Gracze cofają się w czasie do określonej dekady i przeżywają ją w prawdziwie rajdowym stylu! Poza jazdą gracz ma za zadanie podpisywać kontrakty z zespołami, wykonywać cele zespołowe bądź zarabiać na utrzymanie zespołu i dbać o dobry kontakt z mediami. Można się poczuć jak w latach sześćdziesiątych!
RKFL to także wielka społeczność! Dołącz do naszego discorda i przekonaj się, dlaczego jest też najlepsza! https://discord.gg/ABDHKaA
https://www.facebook.com/Robert-Kubica-Fan-League-1014418845376718


Keyboard 1
Keyboard 1 to liga zrzeszająca kierowców ścigających się jedynie na klawiaturze. Oto najważniejsze linki, z których powinieneś skorzystać, jeśli jesteś zainteresowany Keyboard 1:
Discord – https://discord.gg/eJ6AA5s
Facebook – https://www.facebook.com/Keyboard-1-103631644405758
Strona – https://www.formulove.pl/k1/


Polish F1 Series
Polish F1 Series zostało stworzone od graczy dla graczy! Lig simracingowych mamy wiele, ale #PFS dąży do zapewnienia graczom tego czego właśnie oczekują❗️❗️
Czyli:
Profesjonalizmu
Prawdziwej rywalizacji
Dobrej zabawy
Walki o najwyższe cele
Promocji zawodników E-sportowych
Stwórzmy razem największą społeczność w świecie elektronicznej Formuły 1
Zachęcamy do śledzenia naszych sociali: https://twitter.com/PFS_F1
https://www.facebook.com/polishf1series/


Liga u Krutyja
Liga „stworzona przez Patryka Krutyja oraz jego moderatorów” składa się z 2 splitów, gdzie będą rywalizować na wybranych 15 torach podzielone na sezony.
Ligę komentować będą: @Patrick44 oraz Baroner więcej info na discordzie: https://discord.com/invite/tbpBzpy


Real Racing League
to liga wyścigowa prowadząca swoją działalność w grach F1 Codemasters, założona w marcu 2019 roku. RRL jest ligą wyróżniającą się na tle wielu innych. Nasza wyjątkowość polega na realistycznych osiągach bolidów. Zakładając ligę myśleliśmy o próbie przeniesienia trybu kariery do trybu multiplayer. Pomysł co najmniej dziwny, jednak budzący zainteresowanie u kolejnych osób zgłaszających się do startów w lidze.
Po więcej informacji zapraszamy na nasz serwer: https://discord.gg/3pT73m7 Pozdrawiamy, Reddi & SkajMaks


European Racing Organisation
European Racing Organisation to jedyna zagraniczna liga na Bolidomanii. Nie znaczy to jednak, że jakaś gorsza – wręcz przeciwnie! Każdy może do nas dołączyć, nawet jeżeli nie planuje jeździć – w ERO tworzymy nie tylko ekipę kierowców, ale też całą społeczność, której zainteresowaniem jest Formuła 1 oraz nasza liga! Wszystkie wyścigi transmitowane są na naszym kanale Youtube https://www.youtube.com/channel/UCsqdOPj8kPt7QwERlo5zxPQ Chętnych zapraszamy też na naszego Discorda, gdzie spokojnie można porozmawiać czy to z innymi fanami, czy kierowcami naszej ligi: https://discord.gg/8AeWZ4X


CPL
CPL, czyli liga z długą historią sięgająca ponad 2 lata! Teraz posiadamy 6 splitów (4x Ps4, 2x PC), ale zaczynaliśmy tylko i wyłącznie od konsoli. Na f1 2019 postanowiliśmy otworzyć dwa splity na pc, które cieszą się dużą popularnością. Profesjonalizm jest u nas ważny, ale także chodzi o dobrą zabawę, żeby kierowcy mieli fun, ale też posmak rywalizacji. Kolejny sezon, czyli już 8 będzie trochę inny, sporo się pozmienia, żeby jeszcze bardziej rozwinąć naszą ligę. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w następnym, już ósmym sezonie na grze f1 2020.
Link do discorda: https://discord.gg/SyWs8Sg
Link do Fb: https://m.facebook.com/CPLeSport/?locale2=pl_PL
Link do strony: https://www.cpleague.pl/
Link do yt: https://www.youtube.com/c/CPLeSportRacingLeagueCPL


Liga Parc Fermé
Liga Parc Fermé to liga zrzeszająca fanów Bartków – Budnika i Pokrzywińskiego. W lidze panuje bardzo dobra atmosfera, wedle naszego motta „Tutaj każdy znajdzie swoje miejsce”. Aktualnie rozgrywamy trzeci sezon w grze F1 2020 oraz intensywnie pracujemy nad sekcją Assetto Corsa Competizione.
Discord – https://discord.gg/UP4f46x
YouTube – https://www.youtube.com/c/LigaParcFerme
Twitter – https://twitter.com/LigaParcFerme


Jamajka League
Jamajka League to liga bazująca na grach F1 od Codemasters na platformach Playstation 4 (5 splitów z różnym poziomem zaawansowania) i PC. Powstała w 2020r. Jeśli chcesz dołączyć do nas to te linki na pewno ci pomogą:
Discord – https://discord.gg/DPBpdj9
Fanpage – https://www.facebook.com/Jamajka-League-106728187493889/
Youtube – https://www.youtube.com/channel/UCJe0ArxKuavOm6TXkNbN-FA


RAL F1
Masz problemy ze znalezieniem odpowiedniej ligi dla Ciebie? Poszukujesz luźnej atmosfery połączonej z profesjonalnym zarządzaniem? Lubisz być medialny i pokazywać się w internecie?
LIGA RALF1 JEST IDEALNA DLA CIEBIE!
Oferujemy ogrom możliwości zawartych w trzech splitach, które stałe się rozwijają. Nagród jeszcze nie mamy, ale gdy ktoś zechce podjąć z nami współpracę, na pewno się pojawią! Ścigamy się we wszystkie dni robocze (F1 w poniedziałek i piątek, F2 we wtorek i czwartek, F3 w środę) o 20! Weekendów nie tykamy z oczywistych względów.
https://discord.com/invite/rCPJBJtxJ6
Czekamy właśnie na Ciebie!


International F1 League
Wysoki poziom rywalizacji, niesamowite widowisko oraz profesjonalna oprawa medialna – IFL, jedna z lepiej rozwijających się i profesjonalnych e-sportowych lig F1 czeka na Ciebie! Dołącz do Nas już dziś jako kibic, bądź sprawdź swoich sił jako kierowca elity!
https://discord.gg/wSwzzp7
https://beta.simracing.gp/communities/_HDCJUhw8HeHZoWynSjlR#statistics
https://www.youtube.com/channel/UC0GPwkUNhswK4SbV7hAZf6w?view_as=subscriber
https://www.facebook.com/gaming/IF1eL/


Parc F1 Polish Esport League
to Polska liga stworzona dla miłośników serii gier o tematyce F1 wydawanej co rocznie od Codemasters. Zrzeszamy pasjonatów z całej Polski, którzy chcą rywalizować w wirtualnym świecie Formuły 1. 
https://discord.gg/KZ5TjR4NUD
https://www.facebook.com/ParcF1


DS3 League
DS3 League jest to amatorska liga F1 na PC. Działamy od Września 2020 roku mieliśmy 2 sezony teraz jesteśmy w trakcie 3 sezonu posiadamy 2 splity. Wyścigi odbywają się u nas w Piątki o 19:30 oraz w Soboty o 17:00 i 19:30 Split 1 jeździ 2 razy w tygodniu ciągle szukamy nowych kierowców.
https://discord.gg/bZt4vHuqEP
https://www.facebook.com/DS3LEAGUE
https://www.youtube.com/channel/UChZHZU1MYpjK-ipXpOIqeXw/featured


eF1 Junior League
Głównym celem tej ligi jest stworzenie miejsca dla każdego!!! Liga posiada 4 splity na różnych poziomach trudności i odpowiednio dozwolonymi asystami
Terminy wyścigów
Split F1 – niedziela 18:00
Split F2 – czwartek 20:30
Split F3 – piątek 21:30
Split F4 – wtorek 20:00
+Częste treningi w godzinach wieczornych
+Ligowe granie w inne gry (czasem na streamach)
https://www.facebook.com/eF1-Junior-League-112376060619954/
https://www.twitch.tv/ef1_junior_league
https://www.youtube.com/channel/UCn996sd_rO9xc6ACA69lDVQ


Boberki Racing Leauge
Boberki Racing Leauge jest ligą w której każdy może rozwijać swoje umiejętności. Nasze splity nie dzielą się na umiejętności. W środy jak i czwartki jeżdżą zarówno doświadczeni jak i młodzi gracze. Posiadamy 2 Splity: Środowy – Środa 19:00 (Rozpoczyna się 24.03.21) Czwartkowy – Czwartek 19:00 27.05.21 kończy się ostatnie GP w naszej Lidze.
Aczkolwiek to nie koniec. Planujemy po zakończeniu sezonu podzielić splity na split finałowy i split pocieszenia. Najlepsi kierowcy z obu splitów zmierzą się razem ze sobą. Każdy w naszej lidze może czuć się jak u siebie. Administracja podchodzi na spokojnie do każdej sytuacji. Incydenty oceniane są przez komentatorów przez co nie ma mowy na stronnictwo. W najbliższym czasie planujemy wystartować z eventami. Zamierzamy prowadzić eventy z gry F12020 jak i Assetto Corsa.
Jeszcze raz chciałbym serdecznie zaprosić każdego do jazdy i wspólnej zabawy. Youtube : (Odbywają się tutaj streamy z wyścigów, oraz zamierzamy wrzucać tutaj krótkie filmiki prezentujące najśmieszniejsze oraz najciekawsze akcje w wyścigu). https://www.youtube.com/channel/UC8DZ_0gQbjhfpY7P-OZbv8w https://youtu.be/H6RXL_k1Rhs
Facebook : (Wrzucane będą tutaj opisy oraz ciekawostki z ligi i nie tylko) https://www.facebook.com/BRL-106893014674906/
Ligowy discord: https://discord.gg/RQZ3Sqy6aE


Liga Ultimate Team
Liga Ultimate Team zaprasza wszystkich chętnych do dołączenia w nasze szeregi. Posiadamy 3 splity F1 oraz 2 splity GTS.Harmonogram jazd F1:
F1- Niedziela 20:00
F2- Środa 21:30
F3- PONIEDZIAŁEK 18:00
GTS: D1- Piątek 21:30
D2- PONIEDZIALEK 21:00 Więcej informacji o GTS – https://docs.google.com/document/d/1P_9I75Gi4fm4PLhBsRv4fVnMtx6BITv5rpctk4BPeQQ/edit
Obserwuj Nas na Facebooku: https://www.facebook.com/pg/F1-2k19-Ultimate-Team-Polska-102981608126274
Kanale Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCuFbKTyfpy-6jqCzqtfO2kQ?view_as=subscriber
ABS: -Split F1: Wyłączony -Split F2/3: Włączony
ERS: Manualny
Kontrola trakcji: -Split F1: minimum średnia -Split F2/3: Pełna
Skrzynia biegów F1- Manual z sugerowanym biegiem F2/3- automatyczna
Wspomaganie w boksach:
Wyłączone Linia wyścigowa: Tylko zakrętyPolish Motorsport Organisation
SEASON 2 IS HERE! Zapraszamy na wyścigi z głównych Splitów (Series 1/Series 2) oraz na Split z realistycznymi osiągami (Real SERIES). Jesteśmy aktywni w Poniedziałki (20:30), Środy (20:00) oraz w Niedziele (20:30) – więc nie przegapcie transmisji LIVE. Zajrzyjcie również na nasze pozostałe Sociale!
https://www.facebook.com/PMOF12021 – Facebook
https://youtube.com/channel/UCvOuVWJwERU5WHWlTqiz7iw – YouTube https://vm.tiktok.com/ZM8pn4bwj/ – TikTok
https://www.instagram.com/pmo.f1/ – Instagram


Wojol Racing
Wojol Racing to nie tylko simracing. Wojol racing to grupa miłośników motosportu, dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji. Łączy nas motosport, ale oprócz podejmowania zmagań na torze lubimy razem pograć wspólnie w inne gry. Jeżeli chcesz spróbować swoich możliwości – dołącz do Naszego zespołu, jeżeli wolisz być częścią Nas w padoku – obserwuj nasze zmagania. Pasja, rywalizacja, motorsport to MY. Prowadzimy zespół wyścigowy oraz Ligę F1.

Twitch https://www.twitch.tv/wojolracing
Discord https://discord.com/invite/6MSNv53ekR
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC73euqkfm_O-S_jsCQk7Kxg
Strona https://www.wojolracing.pl/


PSEL
Szukasz ligi, ale boisz się że nie znajdziesz swojego poziomu? U nas to nie problem, dzięki naszemu systemowi rekrutacji zawsze trafisz do splitu o swoich umiejętnościach. U nas poczujesz się jak w prawdziwej F1 dzięki systemowi wartości kierowców, szefów zespołów, kontraktów oraz transferów. Na każdy wyścig zapewniamy komentarz oraz grafiki. Po każdym wyścigu są wywiady. Nasza liga to w pewnym stopniu RolePlay w którym TY będziesz w środku tego świata.
Zapisy na sezon 4 weszły w fazę uzupełniającą więc spiesz się.
Widzimy się w czasie baraży PSEL:
(maja f1 2022 i 2021 na PC)

Social Media:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCJ-ujmOYumxKo-NyRhFlGJg
Facebook: https://www.facebook.com/Polish-Stars-E-sport-series-627081731282747
Instagram: https://instagram.com/polish_stars_e.sport_league?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Discord: https://discord.gg/3XZQAmvQSs
Twitch: https://www.twitch.tv/pses_tv6?sr=a

pl_PLPL