Menu Zamknij

Aktualności

WSPÓŁPRACUJ Z NAMI!

Poszukujemy do naszego składu osób, które będą odpowiadać za poszczególne obszary działań portalu simracingowego Bolidomania. Jeśli simracing, gry wyścigowe, nowinki techniczne i elektroniczne oraz ogólny motorsport to jedna z twoich pasji, to pasujesz do naszej ekipy. Jeśli lubisz mieć wpływ na kierunek działań wynikający z twojej wizji i pomysłów, to z pewnością znajdzie się u nas dla ciebie miejsce. Zgłoś się do nas jeśli myślisz, że dobrze spisałbyś się w którymś z poniższych działań!

Tworzenie i redagowanie artykułów – jeśli nie jest obca ci ortografia i interpunkcja, czujesz się dobrze przy przenoszeniu swoich myśli i newsów na tekst.
Komentowanie lub transmitowanie wyścigów ligowych – jeśli posiadasz donośny głos, dobrą dykcję lub przynajmniej przeciętny sprzęt (mikrofon, komputer lub laptop i dość szybki internet).
Aktywne prowadzenie mediów społecznościowych – jeśli lubisz nawiązywać kontakt ze społecznością, minimalnie orientujesz się w algorytmach na temat zasięgów na różnych portalach i nie są ci obce wymienione portale (facebook, instagram, twitter, discord, youtube, spotify).
Dogrywanie głosu lub montaż filmów na Youtube – jeśli posiadasz dobrą dykcję lub przynajmniej przeciętny sprzęt oraz potrafisz montować proste klipy w programach jak Camtasia, Adobe Premiere itd..
Tworzenie nieskomplikowanych grafik – jeśli estetycznie potrafisz zaprojektować grafikę do artykułu, czy filmu, miewasz kreatywne pomysły i znasz takie programy jak Gimp, Photoshop czy CorelDRAW, itd..
Tworzenie skinów do samochodów – jeśli potrafisz wykonywać malowania aut w takich tytułach jak Assetto Corsa, ACC, iRacing czy rFactor 2 (możliwość zarobku w naszej sekcji DESIGN).
Techniczne prowadzenie i edytowanie strony internetowej, aplikacji mobilnej – jeśli orientujesz się w kwestiach prowadzenia stron internetowych, programowania i znasz środowisko WordPress lub podobne.

Poza tym serdecznie zapraszamy do współpracy i partnerstwa organizacje esportowe, portale o charakterystyce motoryzacyjnej, sportowej i elektronicznej, jak i również sklepy i producentów sprzętu simracingowego, wyścigowego czy gadżetów o tej tematyce. Nasze grono partnerskie ciągle się powiększa, z pewnością będziemy otwarci do rozmów i wszelkich współprac na wielu płaszczyznach.

Poniżej zapraszamy do formularza kontaktowego:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwa × 2 =

pl_PLPL