Menu Zamknij

Aktualności

ENDURANCE SERIES – Wyścig Kyalami 8h w Republic Of Simracers!

Wyścigi endurance Ostatnimi czasy cieszą się coraz większą popularnością. Wpływ na to mają dobrze znane kibicom nazwiska takie jak R. Kubica czy M. Kasprzyk oraz polskie teamy, które startują w długodystansowych seriach wyścigowych. Ze względu na ogromną złożoność zdarzeń, wyścigi endurance zazwyczaj są pełne skrajnych emocji, taktyki oraz strategii. To wszystko składa się na wyśmienite widowisko dla kibiców oraz niezapomniane wrażenia dla członków teamu.

Tym razem i Ty możesz na własnej skórze przekonać się jakie emocje towarzyszą prawdziwym kierowcom podczas tych zmagań. To wszystko za sprawą Republic Of Simracers, które zaprezentowało pierwszy wyścig endurance w lidze! Kierowcy będą mieli możliwość wykazać się na dystansie 8 godzin na afrykańskim torze Kyalami w RPA. Jak podaje organizator, wyścig będzie sędziowany w czasie rzeczywistym co będzie dodatkowym atutem wydarzenia. Zmagania rozpoczną się 08.05.2021r o godzinie 12:00. Aby wziąć udział w sezonie należy posiadać grę Assetto Corsa Competizione, DLC Intercontinental GT Pack.

Do dyspozycji kierowcy otrzymali pełną gamę samochodów:
-Bentley Continental GT3 2018
-BMW M6 GT3
-Nissan Nismo GT-R GT3 2018
-Lexus RC F GT3
-Mercedes-AMG GT3
-Lamborghini Huracàn Evo
-Audi R8 LMS Evo
-AMR V8 Vantage
-Honda NSX Evo
-McLaren 720S GT3
-Porsche 911 II GT3 R
-Mercedes-AMG GT3 2020
-Ferrari 488 GT3 Evo 2020
Zespół HeadHunters Racing Smart, we współpracy z serwisem Bolidomania serdecznie zaprasza kierowców, którzy nie mają teamu, bądź znudziła ich „samotna” jazda do dołączenia w nasze szeregi i godne reprezentowanie barw w przyszłych sezonach oraz eventach. Zapraszamy wszystkich, tych szybszych jak i tych którzy stawiają pierwsze kroki w simracingu!

Pamiętajcie, że jeśli potrzebujecie malowania do waszych samochodów do ligi Republic Of Simracers, możecie takie zamówić na naszej stronie w zakładce złóż zamówienie poprzez formularz.
Serdecznie zapraszamy 🙂

Więcej informacji na Discordzie:
https://discord.gg/Hj9thBdnzB

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwa × 1 =

pl_PLPL