Menu Zamknij

Aktualności

#4 Podcast – Julio Massa, Marceli Gohr „Za kulisami mikrofonu”

Las: Jakbyście mogli na początek przedstawić pokrótce swoje sylwetki.

Marceli: No dobra to ja tak wyskoczę do przodu.

Julio: Młodszy niech zacznie.

Marceli: Tak, tak jako ten najmłodszy to mogę zacząć. No pokrótce nazywam się Marceli generalnie maturka w tym roku. Więc wiecie trzeba w końcu skończyć szkółkę, dużo gram lubię grać w ligę w lola, w cska tam komentatorka wiecie po godzinach wieczorkiem dla rozluźnienia dla odejścia w taką nie wiem inna rzeczywistość szczególnie na zdalnych a poza tym ze sportu wiadomo piłeczka.

Julio: Ja ci dam sport narodowy.

Marceli: Nie, nie piłeczka dlatego że jestem sędzią piłkarskim więc jakby stąd po części piłka a nie tam piłka ręczna czy inne tam siatkówki, bo tutaj w Polsce to jest straszny wojna do tego co ma być sportem narodowym.

Julio: Nie wiem czy wojna, ale może zostawimy, bo to jest temat na inną dyskusję. No ja się nazywam Julian jak już ustaliliśmy jestem starszy o ile tam, pół roku może między nami jest no 7 miesięcy on z listopada ja z czerwca. Co ja robię no komentuję głównie, bo grać w gry to kiedyś grałem, ale teraz czasu nie mam.

Marceli: No jest dsj.

Julio: No dobra, ale dsj to wiesz klikasz myszką i skaczesz po godzinie się nudzę grą po prostu. Poza tym studiuję o ile można to studiowaniem nazwać, bo wiem, jak wygląda studiowanie w dzisiejszych czasach studiowanie ogólnie rzecz ujmując, ale zostańmy przy tym. A przy okazji oglądam wszystko co się da poza tym że piłki nożnej wielkim fanem nie jestem to co tam oglądam tenisa po godzinach wszelakich jak teraz nagrywamy wywiad to jestem w trakcie zmiany rytmu życiowego bo się zaczyna lato w Australii więc powiedzmy że wywracam swój rytm życia do góry nogami poza tym wszelkie rodzaju wyścigi jakie lecą poza żużlem, którego nigdy nie byłem w stanie się nauczyć i jakoś tak mi nie podchodzi zupełnie i dużo sportów zimowych bo zimy w ogóle uwielbiam jestem człowiekiem zimnolubnym więc wszystko się zgadza dla mnie.

Jeśli chcecie przesłuchać całego wywiadu zapraszamy na nasz kanał na Youtube.

YouTube

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych mediów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

szesnaście − piętnaście =

pl_PLPL