Menu Zamknij

Aktualności

#13 Podcast – IRG „Za Ligowymi kulisami”

Las: Jakbyście mogli się przedstawić i powiedzieć, czy się zajmujecie?

Alfik: Alfik, Robert. Jestem tutaj grafikiem. Zajmuję się powiedzmy reklamą.

Pocisk: Paweł Pocisk Również reklama, media społecznościowe, czasami grafika no i najczęściej komentarz.

Jarek: Jarek dawniej MrJaro całe sprawy z it systemami ligowymi, wsparcie techniczne. No i generalnie jestem twórcą 10 myślę 5 procent systemów ligowych.

Śmigiel: Cześć Śmigiel Piotrek ja tutaj po prostu myślę, że koordynuje trochę to wszystko oraz zajmuję się w miarę możliwości i umiejętności tym, żeby stworzyć modyfikacje dla ligi, modów, torów ale bardziej aut.

Las: Teraz przejdźmy do tematów bardziej związanych z waszą ligą jakbyście mogli przedstawić, gdzie aktualnie można się ścigać na jakiej platformie i w jakich dniach w jakich seriach wyścigowych można z wami się pościgać.

Pocisk: To może jak tutaj wszyscy się wyrywają to tak pokrótce. Jeśli chodzi o platformę to najczęściej rFactor 2 generalnie ale też mieliśmy epizody na innych platformach jak na przykład Project Cars 2. Znaleźć nas można na naszym portalu irg-world.pl lub też .com no i w mediach społecznościowych mamy Facebooka mamy Twittera co jeszcze mamy, mamy discorda jak najbardziej na pewno gdzieś tam się znajdą linki w opisie na pewno jakaś grupa na steamie też się znajdzie wystarczy generalnie wrzucić trzy literki irg-world gdzieś w wyszukiwarce no i powinniście gdzieś tam mniej więcej znaleźć. A co do wyścigów myślę może ktoś tutaj jeszcze podpowie.

Śmigiel: Wyścigi organizujemy w niedzielę ponieważ z doświadczenia naszego wyścigowego które kilka już lat ono jest te doświadczenie to wynikało nam że najlepiej może zabrać czas naszym uczestnikom i samym sobie najlepiej jest w niedzielę. Dlatego organizujemy wyścigi w niedzielę i jest to w okolicach 21.

Alfik: Poza tym w tygodniu można też korzystać z serwerów i z tych serii można korzystać też z toru i z tego moda w każdym dniu 24/7 można sobie trenować.

Pocisk: W uzupełnieniu dodajmy, że wszystko jest for free i for fun także jak na razie udało nam się 7 lat 8 może funkcjonować bez opłat żadnych.

Jarek: No i nie zapomnijmy, że są również wyścigi testowe tak naprawdę w każdym momencie można przejechać tak zwane minirace czyli wyścigi w zależności od tego jaki jest sezon. Jeśli jest sezon, gdzie wyścigi te właściwe weekendy wyścigowe są na czas to minirace trwa 10 a jeśli jest na okrążenia trwa 5 okrążeń jeżeli na serwerze są 4 osoby mogą sobie taki wyścig przejechać. A w każdą sobotę dzień przed oficjalnym wyścigiem są testowe o takim samym dystansie jak wyścig oficjalny.

Jeśli chcecie przesłuchać całego wywiadu zapraszamy na nasz kanał na Youtube.

YouTube

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych mediów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

12 − 7 =

pl_PLPL