Menu Zamknij

Aktualności

#3 Podcast – Wojciech ,,Qu” Malaca „Za kulisami mikrofonu”

Las: Jakbyś na początek mógł opowiedzieć trochę o sobie? Jak się nazywasz co robisz w życiu, gdzie można ciebie uslyszeć?

Qu: No to jestem chyba wszystkim znany jako Wojciech „Qu” Malaca aktualnie zawodnik Silver Racing Team ale przede wszystkim znany raczej z tego że gdzieś tam istnieję w światku sim-racingowym bo komentuję wyścigi i to różnorakie wyścigi dla różnorakich lig, osób choć no tak jak już mówiłem to coraz bardziej zmierza to w stronę jednak bycia tam zawodnikiem a nie tylko i wyłącznie komentowanie a znaleźć mnie możecie przede wszystkim na moim Twitchu gdzie powiedzmy że się spełniam komentując i jeżdżąc i chyba tam na jakiś innych social mediach się mniej czy bardziej udzielam jak jakieś Twittery, Facebooki czy Youtuby.

Las: Jakbyś mógł powiedzieć kiedy cię można usłyszeć albo gdzie jeździsz, gdzie komentujesz, czym się zajmujesz z tej strony?

Qu: Jeżeli chodzi o takie dłuższe współprace to na pewno jest to liga ROS. Gdzie tak naprawdę większość jej można powiedzieć takiej większej kariery jeśli można to tak określić choć jest dość mocno wyolbrzymione słowo to jednak zawdzięczam właśnie chłopakom z tej ligi. A jeżeli mowa bardziej o streamach gdzie samemu biorę udział w jakiś wydarzeniach to nie są one może zawsze o tych samych porach wszystko zależy od tego czy pojawiają się jakieś eventy czy mam jakąś ligę czy po prostu spędzam sobie czas na jeżdżenie w kółko w iRacing.

Jeśli chcecie przesłuchać całego wywiadu zapraszamy na nasz kanał na Youtube.

YouTube

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych mediów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cztery × trzy =

pl_PLPL