Menu Zamknij

Aktualności

#10 Podcast – LuK „Za Ligowymi kulisami”

Las: Liga u Klofho to nie jest zbyt wymyślna nazwa ale jeśli moglibyście opowiedzieć skąd się wziął pomysł żeby tak nazwać, brak pomysłu?

Klofho: Ok, to to jest temat chyba idealnie dla mnie. Mówiąc szczerze Liga u Klofho rozpoczęła się już bardzo dawno temu. Byłem wtedy naprawdę młodym człowiekiem i najzwyczajniej w świecie nie specjalnie miałem pomysły na nazwanie ligi. W tamtym czasie było tylko tak naprawdę VRL, KRL i wcześniej znana Liga u Berta i z tego to właśnie się wzięło skoro była Liga u Berta to będzie Liga u Klofho dlatego taka nazwa. Gdybym teraz miał nazywać ligę to pewnie trochę inaczej by to brzmiało ale nazwa jest już jakkolwiek rozpoznawalna dlatego tak zostało.

Las: Jak już się dowiedzieliśmy jakie były kulisy powstania tej nazwy to jakbyście mogli przedstawić swój skład administratorski oczywiście was z osobna też i czym się poszczególne osoby u was zajmują.

Klofho: Zanim powiem o sobie no chciałbym powiedzieć że oprócz nas jako administratorów mamy też moderatora w postaci Mariana. Marian zajmuje się głównie discordem i tak naprawdę edycją jakiś komentarzy na temat najbliższych wydarzeń. Więc on ogólnie zajmuję się discordem, moderacją.
Jeśli chodzi o mnie to jestem takim głównym Administratorem przez to że nawet mój nick jest w nazwie ligi. Ja się zajmuję aktualnie dużo mniejszą ilością rzeczy niż wcześniej tutaj właśnie podziękowania do Mastera Rulalosa i Maryana Czy Doboszewskiego czy też B&K Studio którzy odciążyli mnie w różnych pracach wykonywanych np. tworzenie miniaturek, tworzenie jakichś grafik ogólnie także organizacji wyścigów i planowaniem tego w jakim kierunku liga będzie podążała chociaż to nie jest tak że to co ja postanowię to na pewno będzie bo też z innymi osobami na te tematy rozmawiam.

Master: Ja zajmuję się w lidze głównie stroną internetową ogarnianiem tam na bieżąca układów, tabelek i takich różnych pierdółek. Również zajmuję się troszeczkę takimi sprawami technicznymi i tym wszystkich co jest dla widza nie widoczne a co jednak trzeba przygotować odpowiednio wcześniej czyli montowanie intr często na przemian z Doboszewskim które potem oczywiście Rulalos wykorzystuje w transmisjach na żywo. No i jeśli chodzi o moja rolę to chyba tyle przejąłem ją od Klofho właśnie od tego sezonu stworzyłem nową stronę ligi od podstaw jest od przystosowana tak naprawdę pod nasze potrzeby ale zawsze jeżeli coś trzeba będzie to będziemy mogli coś sobie tam dodać lub usunąć. No i mam nadzieję że ta strona pomoże przyciągać nam rzesze nowych kibiców nowych kierowców bo ważne jest żeby się dzięki tej stronie rozwijać. A no i właśnie prowadzę również fanpage ligi na Facebooku.

Rulalos: No to teraz przyszła kolej na mnie. Ja się zajmuję promocją Ligi tak bym to określił no i przede wszystkim się to objawia w komentowaniu tego, to jest moje główne zajęcie od ponad roku. No i tak naprawdę tym się głównie zajmuje więc to co robi master czyli wykonywanie intra później ja to mogę wykorzystać w transmisjach na żywo. No i wspieraniem takim myślę doradzaniem też w kilku kwestiach i myślę że to są takie główne role, które u Klofho robię.

Jeśli chcecie przesłuchać całego wywiadu zapraszamy na nasz kanał na Youtube.

YouTube

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy już wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cztery × jeden =

pl_PLPL