Menu Zamknij

Aktualności

#9 Podcast – PFS „Za Ligowymi kulisami”

Las: Witamy wszystkich na kolejnym podcaście, tym razem mamy okazję gościć w naszych skromnych progach ligę PFS czyli Polish F1 Series, a z nami są administratorzy tej ligi.

PFS: Dobry wieczór.

Las: Dzisiaj mamy przyjemność gościć ligę o znaczącej nazwie Polish F1 Series, to jest nazwa, która jednak coś znaczy, która musi mieć za sobą pewne przesłanie, konsekwencje. Polish F1 Series jak sama nazwa wskazuje to jedna z teoretycznie jakby nie patrzeć najlepszych lig F1 w Polsce. Jesteście podołać jednak temu wyzwaniu?

PFS: To może w takim razie zacznę od tego, że w ogóle co to jest ta liga i przedstawić trochę informacji. Liga PFS to wirtualna liga Formuły 1, której zadaniem jest zebranie najlepszych zawodników z lokalnej sceny simracingowej, organizacja Pro Masters League zajmuje się właśnie przeprowadzeniem pierwszego i prawdopodobnie drugiego nadchodzącego sezonu tejże ligi, której wraz z Mikołajem jesteśmy właścicielami. W skład ekipy PFS tak jak powiedziałeś na samym początku wchodzą Kamil Dziuk, który jest realizatorem transmisji i czuwa nad ich sprawnym wyglądem. Marcin Kamiński czyli człowiek odpowiedzialny za szeroko pojętą komunikację oraz social media, no i właśnie Mikołaj i ja. Komentatorami pierwszego sezonu byli wszystkim dobrze znani Julian Więcławek oraz Marceli Gohr, no i myślę, że powinniśmy już przejść do konkretów czyli tak jak już wcześniej powiedziałem, PFS to liga przeznaczona dla najlepszych zawodników w Polsce, takie jest założenie od samego początku. Kiedy to się wszystko zaczęło, emm, temat powstał tak naprawdę po pierwszym sezonie esportowej ligi F1, w której wszyscy poza komentatorami uczestniczyliśmy, na poważnie do projektu zaczęliśmy się przygotowywać na początku lipca i po załatwieniu wszystkich papierów, finansowania, po prostu wzięliśmy się do przeprowadzenia tego sezonu, tych wspaniałych piętnastu wyścigów, które już mamy z resztą za sobą, ruszyliśmy do GP Bahrajnu, no i skończyliśmy oczywiście w Brazylii 15 listopada. Przygotowywaliśmy się do sezonu ile Mikołaj, z miesiąc niecały, nie trwało to jakoś bardzo długo. Już wielokrotnie zostaliśmy nazwani najlepszą ligą w Polsce i to z wielu źródeł, czy to zawodnicy czy to kierowcy i to najlepsze, że nie tylko z naszego kraju takie osoby się wypowiadały, nie jestem pewien czy chcemy przyjmować to stanowisko, przede wszystkim jesteśmy chłopakami z pasją, naprawdę dużymi ambicjami, naprawdę myślę, że pokazujemy to od początku naszej działalności w agencji eventowej Pro Masters League, która z resztą już ma rok, nie tak jak projekt PFS, który powstał w lipcu, tylko rzeczywiście tych wydarzeń na swoim koncie już trochę mamy, możemy się pochwalić jako agencja współpracą z takimi markami jak Wisła Kraków czy Cybermachina i to nie tylko na poziomie lokalnym, tylko ogólnopolskim i myślę, że można by wymienić wiele więcej organizacji, z którymi współpracowaliśmy, ale nie o tym mowa w tym odcinku. Czy jesteśmy najlepszą ligą w Polsce, czy jedną z lepszych lig w Polsce zostawmy ocenę naszym widzom, sponsorom, przede wszystkim kierowcom, dzięki ich opiniom, sugestiom czy hejtom jesteśmy w stanie wyciągnąć z tego dużo dla siebie i tak naprawdę poprawiać się z wyścigu na wyścig, jakby co raz lepsi być w tym wszystkim co robimy.

Jeśli chcecie przesłuchać całego wywiadu zapraszamy na nasz kanał na Youtube.

YouTube

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy już za tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × jeden =

pl_PLPL