Menu Zamknij

Aktualności

#4 Podcast – K1 „Za Ligowymi kulisami”

Las24: Jakbyście mogli trochę o sobie powiedzieć na początek.

Giro: Ja nazywam się Giro i zarządzam ligą k1 od dwóch lat jestem jej założycielem. No i myślę że to tyle jeśli chodzi o moją ligową historie.

AM: Ja jestem The AM jestem administratorem K1 od początku sezonu 6. A poza tym jestem kierowcą ligowym ścigam się od 4 lat już ponad 4 lat bliżej 5 jestem także mistrzem K1 oraz dwukrotnym wicemistrzem.

Las24: Jakbyście mogli pokrótce przedstawić swoją ligę.

Giro: No właśnie sam pomysł na stworzenie ligi był ciekawy ponieważ na Polskiej scene czegoś takiego jeszcze nie było by kierowcy jeżdzący w wyścigach mogli korzystać jedynie z wyżej określonego kontrolera. W naszym przypadku oczywiście z klawiatury. No i mamy te lige już od 2 lat. Zaczeliśmy jeździć dokładnie 5 października roku 2018 i do dziś przejechaliśmy 7 sezonów. Znaczy 7 już się kończy wtedy kiedy ten wywiad będzie publikowany będziemy w trakcie przedostatniego wyścigu sezonu 7 także można powiedzieć że te 7 pełnych sezońów juz przejechaliśmy i mamy się dobrze. Będziemy kontynuować to co robimy.

AM: Znaczy ja nie wiem czy mam za bardzo coś do dodania. Nie było mnie przy procesie tworzenia ligi bo dołączyłem do tej ligi dopiero w sezonie 4 jako kierowca. Natomiast no tak jest to koncepkt którego myśle nie tylko że nie było ale nadal w sumie nie ma nigdzie na Polskiej scenie żeby klawiatura była wymaganym kontrolerem ale myśle że to czyni ligę wyjątkową w pewnym sensie i powiedzmy zrzeszająca kierowców którzy nie tylko nie mają powiedzmy kontrolerów które umożliwiały by im jazdę np bez asyst lub też chcą spróbować czegoś innego.

Jeśli chcecie przesłuchać całego wywiadu zapraszamy na nasz kanał na Youtube.

YouTube

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy już za tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 + osiem =

pl_PLPL