Menu Zamknij

Aktualności

#3 Podcast – VRL „Za Ligowymi kulisami”

Las: Witamy wszystkich na kolejnym, już trzecim naszym podcaście, tym razem mamy okazję gościć ekipę z VRL czyli: Biały, Jules i Racer. Na początku jakbyście mogli przedstawić wasza ligę, ligę z dość długimi tradycjami, swego czasu z dużą liczbą splitów i kierowców.

Biały: A więc jesteśmy administratorami ligi Virtual Racing League, ja jestem głównym właścicielem, historia ligi jest dość długa, jest na rynku ligowym F1 codemasters ponad pięć lat, jedenaście sezonów za nią, dwunasty w drodze i póki co opieramy się właśnie na F1 od codemasters i można powiedzieć, że VRL jest tym top 1 jeśli chodzi o ligi F1 w Polsce, zawsze inne ligi próbowały dążyć do poziomu VRL, na początku liga była utworzona przez Tuchana, potem przejąłem ją ja i tak sobie działa powiedzmy pod moim Nickiem.

Jules: Cóż, ja zbyt dużej historii z VRL nie mam, bo jest to raptem trzeci sezon, gdzie raptem gdzieś tam w tej lidze jestem, w dziewiątym sezonie to był jeden wyścig, gdzie byłem trzeci albo czwarty, pamiętam wyścig w Belgii chyba w splicie F3, chyba najlepszy split w historii w ogóle ligi. W dziesiątym sezonie cóż, tak szybko jak „wbiłem” do ligi, tak szybko z niej wybiłem, ale o tym później. Jestem administratorem od jedenastego sezonu, a z ligą mam styczność gdzieś od czwartego lub piątego sezonu.

Racer: Zadebiutowałem w lidze VRL w sezonie dziesiątym w drugim splicie we Włoszech, pod koniec sezonu bywało tak, że jeździło tylko dziesięciu kierowców, nie mogłem na to patrzeć, że tak mała ilość kierowców jeździła i się sam zgłosiłem, co prawda zamykając stawkę, czasem udało się o coś powalczyć i od tego zaczęła się moja przygoda z VRL. Wcześniej oglądałem to u Tuchana na kanale, później u Kondiasha, poznaliśmy się z Białym na PGA, dużo ze sobą rozmawialiśmy i w końcu nastąpiła współpraca, przedstawiliśmy swoje wizje, co kto chce i tak powstał sezon jedenasty, tutaj duża zasługa Białego, Julesa, że ten sezon się odbył, chyba był jednym z najlepszych sezonów i tyle, jedziemy dalej, szukamy nowych rozwiązań, robimy przebudowę aplikacji całej, upraszczamy panel kierowców, zmieniamy interfejs, wszystko pod sezon dwunasty.

Las: Ok, wspomnieliście, że już za niedługo można wyczekiwać sezonu dwunastego, jak idą przygotowania, kiedy można się spodziewać, kiedy może się zacząć długo wyczekiwany ten sezon?

Biały: Em.. pierwszy warunek jest taki, że…

Jeśli chcecie przesłuchać całego wywiadu zapraszamy na nasz kanał na Youtube.

YouTube

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy już za tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 + dwanaście =

pl_PLPL